Twoje podróże
Wyszukuj wiele naraz używając zakładek
Warszawa
–
San Sebastian
Każda data
Powiel
+ Szukaj
background

Inteligentniejsze planowanie podróży

Pogoda w mieście San Sebastian

Odkryj dzisiejszą pogodę w mieście San Sebastian i sprawdź, czy to dobry czas na podróż dzięki naszej 16-dniowej prognozie.
Sprawdź ceny lotów do miasta San Sebastian na Avionero:
Terminy, elastyczność, dni wolne

Pogoda dzisiaj w mieście San Sebastian

Dobra pogoda
Łagodnie
☁️
Pochmurno
Temperatura, wiatr i wilgotność teraz:
☁️
+16°C
Temperatura teraz
+10°C
Min.
+18°C
Max.
6 m/s
Wiatr teraz
0 m/s
Min.
23 m/s
Max.
60%
Wilgotność teraz
23%
Min.
100%
Max.

Pogoda w mieście San Sebastian na nadchodzące 16 dni

Oto jak wygląda obecna pogoda w mieście San Sebastian:
czw, 22 października
☁️
+16°C
Zachmurzenie
6 m/s
60 %
pt, 23 października
🌦
+16°C
Deszcz
16 m/s
68 %
sob, 24 października
🌦
+16°C
Deszcz
10 m/s
62 %
ndz, 25 października
☁️
+19°C
Zachmurzenie
6 m/s
66 %
pon, 26 października
☀️
+16°C
Czyste niebo
5 m/s
91 %
wt, 27 października
☁️
+19°C
Rozproszone chmury
7 m/s
73 %
śr, 28 października
🌦
+18°C
Deszcz
3 m/s
86 %
czw, 29 października
☁️
+24°C
Rozproszone chmury
3 m/s
54 %
pt, 30 października
⛅️
+21°C
Kilka chmur
3 m/s
64 %
sob, 31 października
🌦
+17°C
Deszcz
5 m/s
87 %
ndz, 01 listopada
🌦
+15°C
Deszcz
6 m/s
58 %
pon, 02 listopada
🌦
+12°C
Deszcz
7 m/s
62 %
wt, 03 listopada
🌦
+11°C
Deszcz
6 m/s
86 %
śr, 04 listopada
☁️
+12°C
Zachmurzenie
5 m/s
61 %
czw, 05 listopada
🌦
+12°C
Deszcz
4 m/s
62 %
pt, 06 listopada
🌦
+12°C
Deszcz
4 m/s
62 %

Pogoda w mieście San Sebastian przez cały rok

Pogoda w miesiącach. Kliknij na miesiąc, aby zobaczyć pełne informacje o pogodzie.
Średnia temperatura przez cały rok wynosi około +18°C, z najniższą średnią +12°C w styczeń i najwyższą średnią +24°C w sierpień.

Inne miasta w państwie Hiszpania

Sprawdź prognozę pogody dla innych miast w państwie Hiszpania.

Miesięczna pogoda w mieście San Sebastian