FAQ

Czym się różnicie od innych wyszukiwarek lotów?

Avionero jest następcą wyszukiwarek lotów. Nasz algorytm przeszukuje jednocześnie wiele znanych Ci stron, dzięki czemu z jednego miejsca masz dostęp do największej bazy tanich lotów na świecie. Następnie sztuczna inteligencja (AI) dopasowuje wyniki do Twojego zapytania — niezależnie od tego, jak bardzo elastyczne daty podróży lub cele wybierzesz

Czy sprzedajecie bilety?

Nie. Nasz cel jest prosty — chcemy znaleźć dla Ciebie idealne połączenie przeszukując miliony opcji. Następnie to Ty wybierasz, gdzie kupisz dany bilet — na stronie linii lub na stronie partnera. Co ważne, nigdy nie dodajemy do cen żadnych prowizji, ani ich nie zawyżamy.

Czy kupowanie biletów przez Avionero jest bezpieczne?

Zdecydowanie. Propozycje lotów pochodzą wyłącznie z zaufanych źródeł. Następnie przekierowujemy Cię do jednego z naszych partnerów, gdzie zfinalizujesz zakup. Dla pewności zawsze sprawdzaj dane podróży przed finalnym zakupem. Jeśli w jakimkolwiek momencie poczujesz, że coś jest nie tak po stronie naszego partnera, zgłoś to do nas na contact@avionero.com.

Dlaczego nie macie opcji multi-city?

Przeszukiwanie multi-city w połączeniu z nieograniczoną elastycznoscią oraz pomocą AI jest niesamowicie skomplikowane (i zajmuje dużo czasu, żeby pokazać wyniki). Pracujemy nad tym.

Zadaj pytanie