Twoje podróże
Wyszukuj wiele naraz używając zakładek
Warszawa
San Pedro Sula
Każda data
Powiel
+ Szukaj
background

Inteligentniejsze planowanie podrózy

dla lepszego swiata

Pogoda w mieście San Pedro Sula

Odkryj dzisiejszą pogodę w mieście San Pedro Sula i sprawdź, czy to dobry czas na podróż dzięki naszej 16-dniowej prognozie.
Sprawdź ceny lotów do miasta San Pedro Sula na Avionero:
Terminy, elastyczność, dni wolne

Pogoda w mieście San Pedro Sula na nadchodzące 15 dni

Oto jak wygląda obecna pogoda w mieście San Pedro Sula:
ndz, 02 sierpnia
☀️
+33°C
Czyste niebo
6 m/s
47 %
pon, 03 sierpnia
🌦
+32°C
Deszcz
5 m/s
53 %
wt, 04 sierpnia
🌦
+34°C
Deszcz
6 m/s
49 %
śr, 05 sierpnia
🌦
+33°C
Deszcz
5 m/s
54 %
czw, 06 sierpnia
🌦
+34°C
Deszcz
5 m/s
50 %
pt, 07 sierpnia
🌦
+31°C
Deszcz
3 m/s
60 %
sob, 08 sierpnia
🌦
+31°C
Deszcz
2 m/s
58 %
ndz, 09 sierpnia
🌦
+32°C
Deszcz
5 m/s
54 %
pon, 10 sierpnia
🌦
+33°C
Deszcz
5 m/s
48 %
wt, 11 sierpnia
🌦
+29°C
Deszcz
2 m/s
71 %
śr, 12 sierpnia
🌦
+29°C
Deszcz
2 m/s
74 %
czw, 13 sierpnia
🌦
+31°C
Deszcz
4 m/s
56 %
pt, 14 sierpnia
🌦
+33°C
Deszcz
4 m/s
50 %
sob, 15 sierpnia
🌦
+31°C
Deszcz
5 m/s
61 %
ndz, 16 sierpnia
🌦
+32°C
Deszcz
4 m/s
56 %

Pogoda w mieście San Pedro Sula przez cały rok

Pogoda w miesiącach. Kliknij na miesiąc, aby zobaczyć pełne informacje o pogodzie.
Średnia temperatura przez cały rok wynosi około +29°C, z najniższą średnią +27°C w styczeń i najwyższą średnią +32°C w maj.

Miesięczna pogoda w mieście San Pedro Sula